Zájmové skupiny

Zájmová skupina Člen Zástupceseřadit sestupně
komunikace a vnější vztahy Anna Čarková Anna Čarková
veřejná správa Obec Svatobořice – Mistřín Bc. Adam Pavel Špaček Dis., MBA
regionální rozvoj Sdružení obcí mikroregionu Moštěnka Bc. Libor Orság, DiS.
regionální rozvoj Mikroregion Hovoransko Blažena Galiová
příroda a krajina Dr.Ing.Petr Marada Dr.Ing.Petr Marada
zemědělství LONE - ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST,spol.s r.o. František Hlaváč
volnočasové aktivity a sport Ing. Eliška Lisalová Ing. Eliška Lisalová
regionální rozvoj Mikroregion Bzenecko Ing. Iva Presová
kultura, historie a duchovní odkaz Historicko-vlastivědný spolek Žarošice Ing. Jana Mackrlová
regionální rozvoj Mikroregion Nový Dvůr Ing. Jana Bačíková, MBA
komunikace a vnější vztahy Ing. Kateřina Kaňkovská (nečlen) Ing. Kateřina Kaňkovská
zemědělství Ing.Luboš Kopecký Ing. Lubomír Kopecký
veřejná správa Město Bzenec (nečlen) Ing. Marek Novoměstský
kultura, historie a duchovní odkaz Ing. Marie Gustyová (nečlen) Ing. Marie Gustyová
kultura, historie a duchovní odkaz Kulturně – historická společnost Bohuslavice z.s. Ing. Pavel Celý
zaměstnanost a sociální věci Občanské sdružení OMEGA plus, z. s. Ing. Vladimír Výleta
kultura, historie a duchovní odkaz Osvětová beseda Ratíškovice Jana Koplíková
veřejná správa Město Vracov Jaromír Repík
kultura, historie a duchovní odkaz KRUŠPÁNEK, z.s. Jaroslav Kozák
podnikání Jaroslava Kundratová Jaroslava Kundratová
kultura, historie a duchovní odkaz Národopisný soubor Kosteláci z.s. Karolína Bystřická
podnikání Leona Šebestová Leona Šebestová
regionální rozvoj Svazek obcí mikroregionu Podchřibí Libor Pazdera
komunikace a vnější vztahy Moravian Training Institute, s.r.o. LUKÁŠ MACENAUER
veřejná správa Město Kyjov Lukáš Plachý, DiS.
volnočasové aktivity a sport SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Hodonín Lukáš Tesařík
podnikání Magdaléna Válková Magdaléna Válková
volnočasové aktivity a sport Šohajíček, z.s. Marek Hojač
kultura, historie a duchovní odkaz Náklo Mgr. Alena Presová
volnočasové aktivity a sport JORDÁNEK Mgr. Denisa Dušíková
regionální rozvoj Mikroregion BABÍ LOM Mgr. Hana Kolaříková
příroda a krajina "Za zdravé Šardice, z.s." Mgr. Hana Švandelková
volnočasové aktivity a sport Junák - český skaut, středisko Ratíškovice ,z. s. Mgr. Ing. Tomáš Svoboda
volnočasové aktivity a sport Mgr. Iva Malcová (nečlen) Mgr. Iva Malcová
volnočasové aktivity a sport Mgr. Petr Orlický Mgr. Petr Orlický
komunikace a vnější vztahy Mgr. Petra Pešková Mgr. Petra Pešková
kultura, historie a duchovní odkaz Římskokatolická farnost Vlkoš u Kyjova Mgr. Tomáš Just
příroda a krajina Český svaz ochránců přírody Kyjov Mgr. Zuzana Veverková
podnikání Okresní hospodářská komora Hodonín Michal Švagerka
kultura, historie a duchovní odkaz Římskokatolická farnost Kyjov P. Mgr. Vladimír Mrázek
kultura, historie a duchovní odkaz Obecní kulturní dům ve Svatobořicích Mistříně Rostislav Marada
regionální rozvoj Mikroregion Ždánicko Vlasta Mokrá
zemědělství Zdeněk Machalínek Zdeněk Machalínek
zemědělství Zdeněk Sečka Zdeněk Sečka