Zájmové skupiny

Zájmová skupinaseřadit sestupně Člen Zástupce
komunikace a vnější vztahy Anna Čarková Anna Čarková
komunikace a vnější vztahy Mgr. Petra Pešková Mgr. Petra Pešková
komunikace a vnější vztahy Moravian Training Institute, s.r.o. LUKÁŠ MACENAUER
komunikace a vnější vztahy Ing. Kateřina Kaňkovská (nečlen) Ing. Kateřina Kaňkovská
kultura, historie a duchovní odkaz Římskokatolická farnost Kyjov P. Mgr. Vladimír Mrázek
kultura, historie a duchovní odkaz Ing. Marie Gustyová (nečlen) Ing. Marie Gustyová
kultura, historie a duchovní odkaz Historicko-vlastivědný spolek Žarošice Ing. Jana Mackrlová
kultura, historie a duchovní odkaz KRUŠPÁNEK, z.s. Jaroslav Kozák
kultura, historie a duchovní odkaz Náklo Mgr. Alena Presová
kultura, historie a duchovní odkaz Kulturně – historická společnost Bohuslavice z.s. Ing. Pavel Celý
kultura, historie a duchovní odkaz Římskokatolická farnost Vlkoš u Kyjova Mgr. Tomáš Just
kultura, historie a duchovní odkaz Osvětová beseda Ratíškovice Jana Koplíková
kultura, historie a duchovní odkaz Národopisný soubor Kosteláci z.s. Karolína Bystřická
kultura, historie a duchovní odkaz Obecní kulturní dům ve Svatobořicích Mistříně Rostislav Marada
podnikání Okresní hospodářská komora Hodonín Michal Švagerka
podnikání Jaroslava Kundratová Jaroslava Kundratová
podnikání Magdaléna Válková Magdaléna Válková
podnikání Leona Šebestová Leona Šebestová
příroda a krajina Dr.Ing.Petr Marada Dr.Ing.Petr Marada
příroda a krajina Český svaz ochránců přírody Kyjov Mgr. Zuzana Veverková
příroda a krajina "Za zdravé Šardice, z.s." Mgr. Hana Švandelková
regionální rozvoj Mikroregion Hovoransko Blažena Galiová
regionální rozvoj Mikroregion Bzenecko Ing. Iva Presová
regionální rozvoj Mikroregion Nový Dvůr Ing. Jana Bačíková, MBA
regionální rozvoj Svazek obcí mikroregionu Podchřibí Libor Pazdera
regionální rozvoj Sdružení obcí mikroregionu Moštěnka Bc. Libor Orság, DiS.
regionální rozvoj Mikroregion Ždánicko Vlasta Mokrá
regionální rozvoj Mikroregion BABÍ LOM Mgr. Hana Kolaříková
veřejná správa Obec Svatobořice – Mistřín Bc. Adam Pavel Špaček Dis., MBA
veřejná správa Město Vracov Jaromír Repík
veřejná správa Město Bzenec (nečlen) Ing. Marek Novoměstský
veřejná správa Město Kyjov Lukáš Plachý, DiS.
volnočasové aktivity a sport Junák - český skaut, středisko Ratíškovice ,z. s. Mgr. Ing. Tomáš Svoboda
volnočasové aktivity a sport JORDÁNEK Mgr. Denisa Dušíková
volnočasové aktivity a sport Mgr. Iva Malcová (nečlen) Mgr. Iva Malcová
volnočasové aktivity a sport Mgr. Petr Orlický Mgr. Petr Orlický
volnočasové aktivity a sport SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Hodonín Lukáš Tesařík
volnočasové aktivity a sport Šohajíček, z.s. Marek Hojač
volnočasové aktivity a sport Ing. Eliška Lisalová Ing. Eliška Lisalová
zaměstnanost a sociální věci Občanské sdružení OMEGA plus, z. s. Ing. Vladimír Výleta
zemědělství Zdeněk Sečka Zdeněk Sečka
zemědělství Ing.Luboš Kopecký Ing. Lubomír Kopecký
zemědělství Zdeněk Machalínek Zdeněk Machalínek
zemědělství LONE - ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST,spol.s r.o. František Hlaváč