Zájmové skupiny

Zájmová skupinaseřadit sestupně Člen Zástupce
komunikace a vnější vztahy Anna Čarková Anna Čarková
komunikace a vnější vztahy Mgr. Petra Pešková Mgr. Petra Pešková
kultura, historie a duchovní odkaz Náklo Mgr. Alena Presová
kultura, historie a duchovní odkaz Kulturně – historická společnost Bohuslavice z.s. Mgr. Bc. Ondřej Celý
kultura, historie a duchovní odkaz Římskokatolická farnost Kyjov P. Mgr. Vladimír Mrázek
kultura, historie a duchovní odkaz Obec Dambořice (nečlen) Ing. Zbyněk Pastyřík, MBA
kultura, historie a duchovní odkaz Římskokatolická farnost Vlkoš u Kyjova Mgr. Tomáš Just
kultura, historie a duchovní odkaz Národopisný soubor Kosteláci z.s. Karolína Bystřická
kultura, historie a duchovní odkaz Obecní kulturní dům ve Svatobořicích Mistříně Rostislav Marada
kultura, historie a duchovní odkaz Historicko-vlastivědný spolek Žarošice Mgr. Jana Klusáková Seďová
kultura, historie a duchovní odkaz KRUŠPÁNEK, z.s. Pavla Šustková
podnikání Ing. Lenka Konečná (nečlen) Ing. Lenka Konečná
podnikání Ing. Marek Novoměstský (nečlen) Ing. Marek Novoměstský
podnikání Okresní hospodářská komora Hodonín Michal Švagerka
podnikání Jaroslava Kundratová Jaroslava Kundratová
podnikání Magdaléna Válková Magdaléna Válková
podnikání Leona Šebestová Leona Šebestová
příroda a krajina "Za zdravé Šardice, z.s." Mgr. Hana Švandelková
příroda a krajina Dr.Ing.Petr Marada Dr.Ing.Petr Marada
příroda a krajina Český svaz ochránců přírody Kyjov Mgr. Zuzana Veverková
regionální rozvoj Mikroregion Nový Dvůr Ing. Jana Bačíková, MBA
regionální rozvoj Svazek obcí mikroregionu Podchřibí Libor Pazdera
regionální rozvoj Sdružení obcí mikroregionu Moštěnka Bc. Libor Orság, DiS.
regionální rozvoj Obec Kostelec (nečlen) Ing. Vlasta Lochmanová
regionální rozvoj Mikroregion Ždánicko Vlasta Mokrá
regionální rozvoj Mikroregion BABÍ LOM Mgr. Hana Kolaříková
regionální rozvoj Mikroregion Hovoransko Blažena Galiová
regionální rozvoj Mikroregion Bzenecko Ing. Iva Presová
veřejná správa Město Vracov Jaromír Repík
veřejná správa Město Kyjov Mgr. Hana Bednaříková
volnočasové aktivity a sport SH ČMS – Sbor dobrovolných hasičů Strážovice Ing. Felix Černý
volnočasové aktivity a sport Mgr. Iva Malcová (nečlen) Mgr. Iva Malcová
volnočasové aktivity a sport Ing. Ludmila Polešovská (nečlen) Ing. Ludmila Polešovská
volnočasové aktivity a sport Šohajíček, z.s. Marek Hojač
volnočasové aktivity a sport Junák - český skaut, středisko Ratíškovice ,z. s. Mgr. Ing. Tomáš Svoboda
volnočasové aktivity a sport JORDÁNEK Mgr. Denisa Dušíková
volnočasové aktivity a sport Ing. Eliška Lisalová Ing. Eliška Lisalová
zaměstnanost a sociální věci Občanské sdružení OMEGA plus, z. s. Ing. Vladimír Výleta
zemědělství LONE - ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST,spol.s r.o. František Hlaváč
zemědělství Zdeněk Sečka Zdeněk Sečka
zemědělství Ing.Luboš Kopecký Ing. Lubomír Kopecký